"Enter"a basıp içeriğe geçin

Küba Turu, Hayallerim, Aşkım ve Devrim

Küba Turu, Hayallerim, Aşkım ve Devrim

Küba Turu, Hayallerim, Aşkım ve Devrim
Küba Turu, Hayallerim, Aşkım ve Devrim

Küba Kültür Turu

Hayallerine inanmış insanların temellerini attığı muhteşem ülke Küba…

Dans ve ritmin ahenk içinde birleşerek, insanı kendisinden geçirdiği, ismini tarihe yazmış, görülmeye değer yerleri, eski amerikan arabaları, sahilleri, dünyanın en iyi puroları, kahve ve romları ile Karayip Adalarının mücevheri.

Küba turunda beklentileriniz ne olmalı ?

* Klasik Amerikan Arabaları ile meşhur Malecon Bulvarı’ndan geçerken okyanusun esintisini hissederek Havana şehrinin tadını çıkarmak

* Muhteşem manzaraları ile Vinales Vadisi ve efsanevi Havana Puroları’nın yapımına tanık olmak.

* Romantik Müzesi ile Unesco Dünya Mirası Listesinde bulunan 1800’lerden kalma şehir Trinidad ve şeker kamışı çiftçilerinin şehri Cienfuegos’u keşfetmek.

* Dünyanın en çok sevilen romantik liderlerinden efsanevi Küba devrim lideri Che Guevara’nın anıtı, mezarı ve Silahlı Tren Müzesi ile Santa Clara’yı görerek tarihin derinliklerine yolculuk

* Fotoğraf çekmeyi sevyorsanız,sizin için dünyanın en güzel poz veren insanlarından harika kareler ve kolonyal tarzı mimari ile donatılmış şehir manzaralarını fotoğraflamak.

* Karayiplerin en güzel sahillerinden biri olan Varadero’da güneşin ve denizin tadını çıkarmak

Fotoğraf çekmeyi , yeni kültürler, renkler, tatlar keşfetmeyi seven, merak içgüdüsü ile yaşayan her bireyin mutlaka büyük haz alacağı bir deneyim olacak.

 

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir